فهرست بستن

اجرای مجازی دوره های چهارگانه «بسته آموزشی پایه » مرکز توسعه نظام مدیریت دارایی‌های فیزیکی ویژه پاییز، برای کارکنان شرکت‌ نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO)

سازمان ها و شرکت های پیشرو و موفق باید مدیریت دارایی‌های فیزیکی خود را در سطوح و اهمیت بالا پیگیری نمایند. برای رسیدن به این مهم، به مدیران و کارشناسان و نیروهایی نخبه در حوزه دارایی های فیزیکی و نگهداری و تعمیرات نیاز است تا در شرایط خاص و در زمان مناسب تصمیمات صحیح را اتخاذ نمایند. دوره های آموزشی مدیریت دارایی ‌های فیزیکی و نگهداری و تعمیرات در مرکز توسعه نظام مدیریت دارایی های فیزیکی دانشگاه صنعت نفت در راستای کمک به مدیران و کارشناسان برای مدیریت و نگهداری از دارایی ها و همچنین دست یابی به عملکرد و کارایی بهینه و در نهایت تعالی آن طراحی شده است.
در حال حاظر، با توجه به شرایط فعلی کشور و فراگیر شدن بیماری کووید۱۹، در این راستا، جهت حفظ و استمرار رسالت آموزشی دانشگاه و مرکز توسعه نظام مدیریت دارایی فیزیکی صنعت نفت، این مرکز اقدام به برگزاری دوره های مجازی و آنلاین در حوزه های مختلف مدیریت دارایی فیزیکی نموده است.
با عنایت به طراحی دوره های پایه چهارگانه توسط مرکز، که به مثابه گام اول هر شرکت برای آشنایی و ورود به نظام مدیریت دارایی‌های فیزیکی است، این مرکز بنا به درخواست شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت اُیکو اقدام به برگزاری این دوره ها که شامل یک بسته جامع حاوی ۴ دوره ۲ روزه با عناوین ذیل می باشد، نمود:
۱- آشنایی با اصول و مبانی مدیریت دارایی فیزیکی مبتنی بر استاندارد ISO 55000
۲- آشنایی با مدل IAM و نحوه پیاده‌سازی آن براساس سری استاندارد ISO 55000
۳- بهبود مدیریت دارایی‌ها و مدیریت نت با استفاده از تغییر فرهنگ سازمانی
۴- بررسی و تشریح نقشه راه تعالی نگهداری و تعمیرات و مدیریت دارایی‌های فیزیکی و ممیزی آن

لازم به ذکر می باشد که با هماهنگی های به عمل آمده این بسته آموزشی به مدت ۴ هفته متوالی در آبان ماه ۱۳۹۹ ،از ساعت ۸ صبح الی ۱۶ بعدازظهر، توسط مرکز برای همکاران شرکت‌های مذکور برگزار گردید. مخاطبان این دوره ها، رئیسان، مدیران برنامه ریزی و کارشناسان واحدهای نگهداری و تعمیرات، شرکت‌های نفت مناطق مرکزی ایران و اُیکو بودند.

مطالب مرتبط